NASA показало незвичайні явища природи на Марсі

Космічне агентство NASA опублікувало новий ролик про Марсі, що показує «живу» планету.

NASA показало незвичайні явища природи на Марсі
26 Червня 2017 10:08Головне,Світ,Статті

На кадрах чітко видно всю різноманітність унікального ландшафту: фантастичні скелі, дюни, океан, що піниться вогняними хвилями, неземної краси хмари, що приховують вершини скель, повідомляє Сегодня.

Як пояснюють самі вчені, в реальності поверхня Марса набагато холодніша, ніж здавалося. Червоний вогненний колір надає планеті оксид заліза.

На поверхні планети багато кратерів, які заповнені стійким до ерозії матеріалом. Кратери говорять про відносно молодий вік досліджуваної частини Марса. Виявлене плато меридіана має досить рівний рельєф, і може служити посадковим майданчиком для дослідницького марсохода.

За словами вчених, на Марсі різноманітний і багатий ландшафт. Крім того, тут є активні природні явища – густі тумани або пилові бурі.

Зйомка поверхні планети зроблена багатофункціональною автоматичною міжпланетною станцією, запущеною в космос спеціально для вивчення Марса. Апарат передає на Землю інформацію про Червону планету вже більше 11 років.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.