Народним обранцям компенсували понад 8 млн грн за закордонні поїздки

Загалом «відшкодування» отримали сто депутатів-мандрівників.

Народним обранцям компенсували понад 8 млн грн за закордонні поїздки
5 Січня 2017 18:14Cуспільство,Головне,Статті

Понад 8,3 мільйона гривень компенсації з державного бюджету отримали 100 депутатів Верховної Ради за закордонні відрядження в 2016 році.

Таку відповідь надали в апараті Ради на запит Українських Новин.

Так, голова парламенту Андрій Парубій отримав 73,5 тис. грн компенсації. Він відвідував США, Канаду, Польщу, Туреччину, Литву і двічі Італію з Францією.

Його перший заступник Ірина Геращенко – 229,6 тис. грн (7 разів була у відрядженні в Мінську), а заступник Оксана Сироід – 56,2 тис. грн.

З фракції «БПП» компенсацію отримали 32 депутата. Зокрема, голова постійної делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв (426 тис. грн) і заступник голови фракції Олексій Гончаренко (172 тис. грн).

З фракції «Народний фронт» відшкодування отримали 22 нардепи. Зокрема, голова фракції Максим Бурбак (5,4 тис. грн) та депутат Леонід Ємець (328,5 тис. грн).

«Батьківщині» компенсацію виплатили 10 депутатам, в тому числі депутату Сергію Власенку (304 тис. грн) та заступнику голови фракції Сергію Соболєву (277 тис. грн).

Також за поїздки за кордон держава відшкодувала 10 депутатам від «Самопомочі», 8 депутатів від Радикальної партії, 6 депутатам від «Опоблоку», 4 від групи «Партія «Відродження», а також 5 позафракційним нардепам.

У 2015 році закордонні відрядження обійшлися держбюджету у 7,3 млн грн. Компенсації отримали 108 депутатів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.