На подвір’ї журналістки інформаційного порталу Прометей знайшли гранату

Під час ремонтних робіт на подвір'ї робітники знайшли в криниці бойову гранату Ф1 і річ, яка нагадувала пістолет, швидше за все саморобний або ж іграшковий.

На подвір'ї журналістки інформаційного порталу Прометей знайшли гранату
31 Серпня 2016 14:14Cуспільство,Головне,Статті

Журналістка Прометея, перебуваючи не вдома, викликала поліцію, а ті у свою чергу рятувальну службу.

«Ми живемо за містом, однак я швидше добралась додому, ніж поліція. А МНС ще пізніше прибули. Загалом виклик був близько 12 години, приїхали вони близько 14 год.», – коментує Катерина Бенюк.

Зі слів рятувальників, знайдена зброя загрози не становила і датується приблизно часами ІІ світової війни.

«На місце прибули відповідні служби. Поліція взяла показання на той час присутніх людей. Смішно правда, що поліція з рятувальниками не могли погодити, хто ж має забрати гранату. Врешті вони розібрались самотужки», – додає Катерина.

На подвір'ї журналістки інформаційного порталу Прометей знайшли гранату
Із розмов між працівниками поліції та МНС відомо, що у цьому районі не вперше люди натрапляють на подібні знахідки. Більше того, траплялись авіаційні снаряди, вагою понад 200 кг.

«Мені все ще дивно, як це все могли знайти на глибині 15 метрів. Гранату і цей незрозумілий пістолет знайшли при роботах у криниці. Ми не вперше чистимо її, але вперше були в такій ситуації», – дивується журналістка.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.