На окупованому Донбасі терористи влаштували «праймеріз»

Підтримувані Росією озброєні терористи на окупованій частині Донбасу влаштували самочинне «попереднє голосування», що, за їхніми словами, має визначити кандидатів на майбутніх місцевих виборах.

На окупованому Донбасі терористи влаштували «праймеріз»
2 Жовтня 2016 21:35АТО,Головне,Політика,Статті,Україна

Проросійське терористичне угруповання «ДНР» здійснює таке голосування, яке на американський лад назвали також «праймеріз», у Донецьку й навколишніх селищах, підпорядкованих місту. Луганське угруповання «ЛНР» проводить його в Луганську, а також у місті Олександрівську й селищі Ювілейному, повідомляє видання Радіо Свобода.

На окуповані території Донбасу незаконно прибуло кілька проросійських діячів із західних держав, що, на думку сепаратистів, мають зіграти роль «міжнародних спостерігачів». Дехто з них уже виступив із заявами про «зразковий демократичний процес».

Проросійські найманці також стверджують, що їхній захід не суперечить мінським домовленостям, які визначають, що місцеві вибори на окупованих територіях мають відбутися тільки за українським законодавством, а отже, мають бути призначені Верховною Радою України, а не незаконними терористичними органами.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.