На Одещині далекобійники перекрили трасу “Одеса-Київ”

Фури заблокували рух по трасі "Одеса-Київ"

50c0004-7
14 Травня 2016 16:03Головне,Новини

Як повідомляє “Думская.net”, вантажівки перекрили три смуги в бік Одеси.

“Далекобійники вимагають, щоб вага, якщо би її і контролювали, то однаково для всіх, без корупції, а також наполягають на тому, що за перевантаження повинні відповідати замовники, а не виконавці”, – зазначається у повідомленні.

Як повідомляє “7 телеканал“, вантажівки перекрили три з чотирьох смуг в бік Одеси.

Крім правоохоронців і водіїв на місці перебувають активісти. Далекобійники ведуть з ними переговори – просять пропустити усі перевантажені фури, які вже перебувають в районі вагового терміналу.

Після 10 години рух транспорту в бік Одеси відкрили по зустрічній смузі.

Як відомо, пост “Укртрансбезпеки” почав роботу в районі н.п. Дачне 11 травня. Додаткові групи інспекторів мають реалізовувати габаритно-ваговий контроль у південних областях країни.

Зокрема, забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.