На Хмельниччині стартували спільні маневри української авіації та НАТО

У середу, 20 вересня, на Хмельниччині відбулася практична фаза авіаційної компоненти українсько-американських командно-штабних навчань «Rapid Trident — 2017».

На Хмельниччині стартували спільні маневри української авіації та НАТО
21 Вересня 2017 23:18Головне,Мультимедіа

На базі військового аеродрому бригади тактичної авіації імені Петра Франка військово-транспортні літаки Ан-26 зі складу Повітряних Сил Збройних Сил України та американський С-130J «Геркулес» виконали десантування умовного озброєння та спорядження для Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині, пише Народна Правда з посиланням на прес-службу Міноборони.

До цього, впродовж тижня американські військові льотчики та інженерно-технічний персонал проводив для українських колег теоретичні та практичні заняття з методики, особливостей, правил, способів і засобів кріплення, перевезення і десантування та заходів безпеки.

Льотчики спільно відпрацювали весь алгоритм роботи участі військово-транспортної авіації в умовах максимально наближених до бойових, який прийнятий і успішно використовується при виконанні подібних місій у арміях країн НАТО.

Нагадаємо, Степан Полторак розкрив деталі масштабних військових навчань Rapid trident-2017, у яких візьмуть учать 14 країн.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.