Мустафа Джемілєв розповів, коли Крим повернеться в Україну

На сьогоднішній день існують два прийнятні варіанти повернення окупованого Криму до складу України. Це зміщення президента РФ Володимира Путіна або розпад Росії.

Джемілєв назвав варіанти повернення окупованого Криму
10 Травня 2018 16:38Головне,Крим,Політика,Статті,Україна

Таку думку висловив в інтерв’ю Апострофу лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

«При цьому від жителів півострова практично нічого не залежить. Навіть якщо 100 відсотків вимагатимуть повернення до України. Просто їх придушать – і все. Ми маємо справу з режимом, який не зважає на думки своїх співгромадян і громадян інших країн. Тут зовсім інші аргументи. Тому ці розмови, коли у нас буде дуже добре, то жителі Криму самі захочуть повернутися… Та хто буде питати їх бажання – це абсурд якийсь», – заявив Джемілєв.

Він підкреслив, що у заяві спецпредставника Держдепу США Курта Волкера, що звільнення Криму може пройти за таким же сценарієм, за яким свого часу країни Балтії були звільнені від радянського ярма, є логіка.

«Волкер мабуть має на увазі розпад СРСР і звільнення балтійських країн. Ми теж про це говоримо – це один з варіантів. Другий варіант – це зміщення головного режисера захоплення Криму Путіна», – заявив Мустафа.

При цьому політик упевнений, що обидва процеси не розтягнуться надовго.

«Зараз час динамічний, і санкції досить ефективні. Не зовсім достатні для того, щоб це було швидше. Але вони роблять свою справу і в кінцевому рахунку призведуть до таких результатів», – зазначив нардеп.

Українські активісти розмістили на адмінкордоні з анексованим Кримом патріотичні білборди, які присвячені річниці звільнення півострова від радянської влади.

Загалом на кордоні з Кримом розмістили 20 патріотичних білбордів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.