Мосійчука викликали на допит в НАБУ у справі «незаконного збагачення» Льовочкіна

У повістці, яку розмістив на своїй сторінці Мосійчук, йдеться про виклик на допит 21 липня о 10 годині.

Мосійчука викликали на допит в НАБУ у справі «незаконного збагачення» Льовочкіна
19 Липня 2017 14:58Головне,Політика,Статті,Україна

Народний депутат України Ігор Мосійчук від фракції Радикальної партії повідомляє про виклик на допит в Національне антикорупційне бюро України нібито у справі «незаконного збагачення» народного депутата України Сергія Льовочкіна від фракції «Опозиційного блоку».

Про це депутат написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє УНІАН.

Він пише: «Дочекався!!! Мене викликають на допит в НАБУ! Як свідка у справі про незаконне збагачення народного депутата від Опоблоку, колишнього голови АП Януковича, співвласника кремлівського рупора телеканалу Інтер Сергія Льовочкіна».

«Зараз з детективом НАБУ узгоджую час допиту і обов’язково розповім про всі схеми незаконного збагачення колишнього гауляйтера Януковича»- заявив Мосійчук. В той же час у повістці, яку розмістив на своїй сторінці Мосійчук, йдеться про виклик на допит 21 липня о 10 годині.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.