Мітингувальники і копи влаштували місиво під Радою: яскраві кадри

Мітингувальники прорвалися ближче до будівлі парламенту, знісши огорожі, декілька сотень мітингувальників стовпилися біля входу в парламент.

Мітингувальники і копи влаштували місиво під Радою: яскраві кадри
19 Червня 2018 14:13Cуспільство,Головне,Статті

Майже 2000 представників ветеранських організацій та шахтарі влаштували мітинг на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради: учасники протесту вимагають, щоб їхні пільги були збережені. Про це пише Znaj.ua.

Мітингувальники прорвалися ближче до будівлі парламенту, знісши огорожі, кілька сотень мітингувальників стовпилися біля входу в парламент. На сходинках, що ведуть до будівлі Ради, відбуваються сутички, поліція застосовує спецзасоби, мітингувальники кидають у бік правоохоронців пляшки. Також мітингувальники викрикують «Ганьба!» і свистять. До ветеранів та шахтарям вийшла перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

Як мінімум один поліцейський отримав травми. У прес-службі київської поліції поки немає інформації про постраждалих або затриманих.Повідомляється також, що під’їзди в будинку Ради закриті на вхід і вихід. Правоохоронці утримують кордон безпосередньо біля стін будівлі парламенту, перешкоджаючи спробам мітингувальників підійти до будівлі. Також комендатура парламенту посилила охорону входів з внутрішньої сторони.Учасники протесту вимагають скасувати монетизацію пільг, а також виділити з бюджету понад 6 мільярди гривень на розвиток шахтарської галузі, збільшити розмір компенсацій. Представники шахтарської галузі вимагають повернення боргу по зарплатах. Переговорна група з представниками від кожної мітингуючої організації знаходиться в будівлі Ради.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.