Міноборони: на речі для українських військових витратили майже 1,5 млрд гривень

Понад 100 тис. нових непромокальних курток видадуть армійцям до кінця року.

Міноборони: на речі для українських військових витратили майже 1,5 млрд гривень
30 Жовтня 2016 8:23Головне,Новини

Сьогодні, 29 жовтня, під час засідання колегії оборонного відомства Міністр оборони України Степан Полторак зазначив, що усі кошти, надані у 2016 році на фінансування були освоєні, повідомляє прес-служба відомства. Про це пише 5 канал.

Міністр зазначив, що грошей достатньо, аби повністю забезпечити бійців теплим одягом. «Усе речове майно, особливо зимовий формений одяг та взуття, в першу чергу має бути доставлено в бойові частини, які знаходяться в районі проведення АТО та на полігонах», – наголосив він.

Бійців обіцяють взути у високі берці, одягнути у куртки, утеплені штани, білизну та зимові шкарпетки. Понад 100 тис. нових непромокальних курток видадуть армійцям до кінця року. Окрім того, Міноборони придбало 40 тис. костюмів на флісі і 55 тис. зимових шапок. Частину речей на Донбас доправлять вже до кінця тижня.

У Міністерстві повідомили, що загалом на кінець жовтня укладено 375 додаткових угод на 155 договорів загальним коштом майже на 1,5 млрд грн – 100% виділеного фінансового ресурсу на 2016 рік.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.