Мінґареллі назвав тих, хто перешкоджає імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС

За словами глави представництва Євросоюзу, деякі профільні міністерства мотивовані на імплементацію, проте у ВР ситуація щодо Угоди все ще складна.

Мінґареллі назвав тих, хто перешкоджає імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС
19 Червня 2018 22:21Головне,Політика,Статті,Україна

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі заявив, що імплементації Угоди про асоціацію України з Європейським союзом перешкоджають популісти та олігархи. Про це пише Український тиждень.

«Як ви знаєте, є багато людей в Україні, які не люблять цю угоду, які намагаються перешкоджати впровадженню цієї угоди. Ми називаємо їх популістами, олігархами. Ці люди, у яких є інтереси, які не хочуть модернізувати політичні та економічні структури цієї країни», – сказав він висловив у вівторок, 19 червня, на засіданні асамблеї української сторони платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Мінґареллі додав, що є профільні міністерства, котрі чекають на імплементацію Угоди про асоціацію, проте необхідна підтримка усіх міністерств, а в комітетах Верховної Ради ситуація щодо руху імплементації угоди все ще складна.

«Як ви знаєте, ми зіштовхуємося із серйозним опором, це не є сюрпризом. Якщо ми хочемо подолати цей опір, то нам потрібно зібрати багато українських представників. Для цього нам необхідно пояснити: що означає імплементація цієї угоди для життя громадян», – підсумував глава представництва ЄС.

Нагадаємо, 14 травня глава представництва Мінґареллі повідомив, що саміт Україна-ЄС пройде 9 липня в Брюсселі, на ньому планують обговорити боротьбу з корупцією, макрофінансову допомогу Євросоюзу для України та імплементацію Мінських угод.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.