Мінекономрозвитку ініціювало пілотний проект з дерегуляції цін на продукти

Мінекономрозвитку ініціювало пілотний проект, який передбачає тимчасове скасування з 1 жовтня надмірного адміністративного регулювання цін на харчові продукти.

Мінекономрозвитку ініціювало пілотний проект з дерегуляції цін на продукти
16 Вересня 2016 16:59Головне,Новини

За результатами моніторингу буде прийняте рішення щодо скасування, обмеження чи поновлення такого регулювання. Про це йдеться у повідомленні відомства у Facebook, передає УНН.

«Пропонується провести пілотний проект щодо ціноутворення на продукти харчування. Відповідний проект постанови було затверджено на засіданні урядового комітету. Пілотний проект передбачає тимчасове скасування з 1 жовтня надмірного адміністративного регулювання цін на харчові продукти. Протягом 3-х місяців буде вивчатися динаміка цін, і за результатами моніторингу буде прийняте рішення щодо скасування, обмеження чи поновлення такого регулювання» , – йдеться у повідомленні.

Вказано, що попередні дослідження демонструють, що адміністративне регулювання цін не є ефективним. «А ціни на продукти, які штучно регулюються, ростуть в середньому на 20% швидше, ніж ціни на решту продуктів» , – додали у Мінекономрозвитку.

«Крім того, складність бюрократичних процедур створює величезні корупційні ризики та додатковий тиск на бізнес. Це підтверджують чисельні звернення галузевих об’єднань і бізнес-асоціацій» , – вказали у міністерстві.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.