Мешканці Сахарова, 70 звільнили перекриту вулицю

Сьогодні, 18 липня мешканці вулиць Сахарова та Куликівська разом із громадськими активістами звільнили незаконно перекриту вулицю.

fgQiO2uRo-4
18 Липня 2016 14:56Cуспільство,Головне,Статті

З самого ранку на місце прибула Франківська райадміністрація та поліція, проте заборонити активістам звільнити перекриту вулицю вони не змогли.

Вже близько 10 години ранку патрульна служба перекрила рух по всій вулиці Куликівській, а активісти розпочали демонтаж бетонних брил та паркану, які недобросовісний забудовник залишив посеред вулиці.

Нагадаємо, що мешканці більше двох років боролись із забудовником у судах, а вже як рік протестують проти перекриття вулиці. І практично весь рік активісти отримували відписки від різних структур.

Коли терпіння у жителів закінчилось, зорганізувавшись самостійно, вони провели своєрідну толоку. Як результат – перекриту вулицю було відкрито, а небезпечний будмайданчик закритий металевими листами.

«Нам набридло чекати. Хочеш щось зробити – зроби сам. В цій країні інакше не вийде. Не здивуємось, якщо на нас ще в суд подадуть ті ж чиновники, які не вміють і не знають як відкрити незаконно перекриту вулицю!», – розповідають активісти.

Звертаємо увагу, що дозвіл на порушення благоустрою завершився ще у 2015 році.

Катя Бенюк, спеціально для Прометея

Демонтаж забудови на Сахарова Rob134OIhKw Iahw3iKhnCI qK2-rNV3jpc Hxg1Bj8nrsE 2vSsxpmHfNQ

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.