Меркель прокоментувала ганебний провал на виборах у Берліні

Черговий удар для Ангели Меркель та її партії в Німеччині завдали регіональні вибори. Партія канцлерки «Християнсько-Демократичний союз» показала історично низький результат у Берліні, де її підтримали лише 18% виборців.

Меркель прокоментувала ганебний провал на виборах у Берлін
21 Вересня 2016 9:58Головне,Світ,Статті

Союзні Меркель соціал-демократи теж утратили голоси, і тепер обидві партії не зможуть сформувати більшість у місцевому парламенті. Низька підтримка провладної партії ставить під сумнів кандидатуру Меркель на найвищу посаду в країні вже за рік.

Удару по репутації канцлерки завдала політика стосовно біженців. І вона ж привела до берлінського парламенту популістську партію «Альтернатива для Німеччини» , що здобула 14% голосів. Окрім закриття кордонів для біженців, у цій силі виступають за скасування антиросійських санкцій. А російськомовних вважають кращими мігрантами.

Сама Меркель відступати від своєї лінії не хоче. «Я лідер партії, тож не уникатиму відповідальності. І природньо, візьму на себе відповідальність як лідер і як канцлер.

Якщо люди вважають, що ми маємо просто не приймати мігрантів, особливо мусульман, то наша конституція і правові зобов’язання нашої держави та мої особисті переконання – стоять на їхньому шляху» , – попередила керівник уряду ФРН.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.