Меджліс призначив уповноваженого в справах кримських політв’язнів

Зокрема, Чийгоз буде взаємодіяти з родичами кримських політичних в'язнів.

Меджліс призначив уповноваженого в справах кримських політв'язнів
1 Травня 2018 20:07Головне,Новини

Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза призначили відповідальним за взаємодію з родичами кримських політв’язнів, які проживають в окупованому Крмму. Про це повідомив голова Меджлісу Рефат Чубаров на своїй сторінці в Facebook, пише Український тиждень.

«Взаємодія з родичами політв’язнів Криму, незалежно від їхньої національності, а також з їхніми адвокатами з усіх питань, пов’язаних з їхнім захистом, у Меджлісі кримськотатарського народу покладено на заступника Голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, Україна вимагає допустити лікарів до незаконно затриманого в окупованому Криму Узеіра Абдуллаєва, який перебуває в критичному стані через зараження крові. Згодом стало відомо, що незаконно утримуваного у в’язниці в анексованому Криму фігуранта справи «Хізб ут-Тахрір» Узеіра Абдуллаєва перевели у медичну санітарну частину Сімферопольського слідчого ізолятора.

Нагадаємо, ув’язнений у СІЗО в окупованому Криму фігурант справи «Хізб-ут-Тахрір» Узеір Абдуллаєв перебуває у критичному стані через зараження крові та потребує негайної госпіталізації.

За словами матері політв’язня, в сина вже три дні тримається висока температура, ліва нога розпухла до коліна та викликає нестерпний біль.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.