Медицина майбутнього: в Австралії відкриють центр 3D-друку людських органів

Центр має запрацювати вже у 2017 році.

Медицина майбутнього: в Австралії відкриють центр 3D-друку людських органів
29 Листопада 2016 14:19Головне,Світ,Статті

Квінслендський технологічний університет, спільно з фахівцями з Metro North Hospital, повідомили про початок будівництва у Брізбені в Австралії, «Інституту біофабрикації». Співробітники центру будуть роздруковувати на спеціальних 3D-принтерах необхідні пацієнтам тканини. Про це інформує видання The Sydney Morning Herald, повідомляє 5 канал.

«Це буде вперше, коли інститут біовиробництва буде розташовуватися поруч з лікарнею високого рівня. Дослідники, вчені, медсестри й лікарі – всі вони працюватимуть разом, щоб забезпечити найкращий результат для пацієнтів», – сказав міністр охорони здоров’я Квінсленда Кемерон Дік.

Як повідомляється, інститут займатиме два поверхи в одній з будівель, розташованих у медичному кварталі Herston Health Precinct Брізбена. Спеціалісти з біодруку займатимуться клінічним скануванням пацієнтів, відбором їх тканин, які потім перетворять у друкований матеріал (що виключає відторгнення клітин організмом), а також проектуванням та друком тканин для імплантації, а у майбутньому – органів для пересадки. Центр має запрацювати вже наступного року. До того ж, у ньому буде проводитися навчання нових фахівців у галузі біодруку.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.