Марк Цукерберг відреагував на найбільший витік даних користувачів Facebook

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг визнав, що в роботі соцмережі були допущені помилки, через що стало можливим незаконне використання даних 50 млн користувачів британською аналітичною компанією Cambridge Analytica.

Марк Цукерберг відреагував на найбільший витік даних користувачів Facebook
22 Березня 2018 18:41Головне,Світ,Статті

«Я запустив Facebook і, врешті-решт, відповідаю за те, що відбувається на нашій платформі. Я серйозно підходжу до того, що потрібно зробити для захисту нашої спільноти. Хоча проблема з Cambridge Analytica не повинна повторитися з новими додатками, це не змінює того, що трапилося», – заявив на своїй сторінці в Facebook. Про це повідомляє НВ.

Цукерберг пообіцяв внести зміни, які ускладнять стороннім додаткам доступ до інформації користувачів, а також перевірити всі існуючі зовнішні додатки на Facebook на наявність несанкціонованого доступу і використання даних користувачів.

Зокрема, він описав три конкретних кроки щодо поліпшення безпеки соцмережі. Перший – повний аудит усіх додатків з підозрілою діяльністю. Розробникам, які відмовляться від перевірки, заборонять користування Facebook API.

По-друге, Facebook ще більше обмежить розробникам сторонніх додатків доступ до даних користувачів. Наприклад, доступ розробників до даних буде скасований, якщо користувач не користувався додатком протягом трьох місяців. Під час входу користувача в додаток розробнику буде доступно тільки ім’я користувача, фотографія та адреса електронної пошти.

По-третє, у верхній частині блоку стрічки новин з’явиться інформація про додатки, які використовує користувач. Таким чином Facebook забезпечить простий спосіб блокування доступу сторонніх додатків до даних користувача.

Нагадаємо, що навколо соціальної мережі Facebook спалахнув найграндіозніший в історії скандал. Через додаток This is Your digital life, створений професором Кембриджського університету російського походження Олександром Коганом, було зібрано персональні дані 50 млн користувачів. В порушення правил Facebook, дані були передані третій стороні – компанії Cambridge Analytica, заснованій мільярдером Робертом Мерсером.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.