Маккейн: Путін є більшою загрозою, ніж ІДІЛ

Американський сенатор-республіканцеь Джон Маккейн в інтерв’ю Australian Broadcasting Corporation заявив, що Путін є головною і найважливішою загрозою, більшою навіть від «Ісламської держави».

Маккейн: Путін є більшою загрозою, ніж ІДІЛ
30 Травня 2017 22:23Головне,Світ,Статті

«Я думаю, що ІДІЛ може чинити жахливі речі, сказав Маккейн. – Але це росіяни, які хотіли знищити основи демократії і змінити результати американських виборів». Про це пише Голос Америки.

Маккейн заявив, що він не бачив «жодних доказів», що Москва успішно вплинула на американські президентські вибори, але він підкреслив, що це росіяни «намагалися і далі намагаються це робити. Вони і далі намагаються змінити вибори, вони попросту намагалися вплинути на результати французьких виборів», додав він.

Маккейн осудив реакцію адміністрації Трампа на спроби Росії вплинути на американські вибори і закликав до запровадження санкцій.

«Ми нічого не зробили з часу виборів минулого листопада, щоб відповісти на спробу Володимира Путіна змінити результати наших виборів. То ж ми заохотили Путіна. Ми зовсім не зареагували».

Маккейн також негативно зареагував на спроби зятя і радника президента Трампа – Джереда Кушнера встановити неофіційні лінії контактів з Росією.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.