Майже півмільйона румунів продовжили антиурядові протести

У багатьох містах Румунії продовжилися масштабні антиурядові акції протесту, навіть після скасування «корупційного» указу.

Майже півмільйона румунів продовжили антиурядові протести
7 Лютого 2017 10:32Головне,Світ,Статті

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на BBC.

Люди вийшли на вулиці близько 20 міст країни, а загальна кількість учасників протестів становила до півмільйона осіб.

Лише в столиці Румунії Бухаресті в акціях протесту взяли участь близько 250 тисяч осіб.

Протести в країні продовжуються, попри те, що у неділю уряд країни погодився скасувати постанову, яка пом’якшує антикорупційне законодавство.

Але протестувальники не вірять уряду, який може внести у парламент інший варіант того ж самого законопроекту.

Деякі демонстранти тепер вимагають відставки уряду.

  • Зазначимо, що раніше прем’єр-міністр Румунії Сорін Гріндяну заявив, що уряд відкличе декрет, що пом’якшує покарання за корупційні діяння, через який у країні розпочалися протести.
  • Документ спричинив протести в країні, наймасовіші з часів повалення комуністичного режиму. До акцій долучився президент Румунії Клаус Йоганніс, який також оскаржив постанову уряду у Конституційному суді.
  • Уряд Румунії скасував указ, який звільняв від кримінальної відповідальності чиновників за корупцію, якщо нанесений ними збиток був менший ніж $47,5 тис.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.