Люди Авакова відібрали базу тренувань в олімпійців

Міноборони вирішило розірвати договір про оренду майданчику з спортивним клубом «Сапсан», який його використовував з 1999 року.

Люди Авакова відібрали базу тренувань в олімпійців
16 Червня 2017 18:28Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

Громадська організація «Купол», одним з засновників якої є людина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, хоче орендувати майданчик на території бази для олімпійської підготовки із стендової стрільби «Сапсан-спорт». Про це передає ua1 з посиланням на bihus.info.

Слід зазначити, що спортивний клуб «Сапсан» орендує стрілецький стенд в Міністерства оборони з 1999 року. За 10 років «Сапсан-спорт» отримав статус бази олімпійської та параолімпійської підготовки.

Проте цього року Міноборони вирішило, що розбірні захисні навіси над майданчиками для стрільби це – самовільна забудова і вирішило розірвати договір про оренду майна.

Відразу після перевірки «Сапсан-Спорту» «Київським квартирно-експлуатаційним управлінням МО», до міністерства звернувся «Купол», зареєстрований за місяць до перевірки. Новостворена ГО хоче орендувати майданчики для стрільби на території Сапсану.

Одним із засновників «Куполу» є  майор Збройних сил України, командир 13-го окремого аеромобільного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Олександр Порхун, який у 2015 році отримав звання Героя України. Іншим фундатором ГО значиться бізнесмен Валерій Василюк, який володіє 40% компанії зі сфери транспорту «Метрс».

Крім того, Василюк у 2014 році отримав відзнаку від Авакова як радник Міністра доходів і зборів України. Подарунок – «Glock 17», № UAP 539, калібр 9 мм.

Третім засновник і керівником «Куполу» є Олег Рябченко – колишній військовий із пропискою в гуртожитку Міноборони. Він є власником кількох авто, а наприкінці 2000-х був у засновниках двох компаній.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.