Львівське сміття виявили на території сміттєзвалища у Канівському районі

У період з 9 по 11 жовтня на території Бобринського сміттєзвалища Канівського району місцеві жителі виявили сміття, яке було завезено зі Львова.

Львівське сміття виявили на території сміттєзвалища у Канівському районі
12 Жовтня 2016 15:17Головне,Новини

Нині та території сміттєзвалища встановили шлагбаум та проводять перевірку. Про це кореспонденту УНН-Центр повідомив в.о. начальника Канівського відділення поліції ГУНП в Черкаській області Сергій Ждан.

«За словами місцевих жителів, вантажівку з львівським сміттям невідомі завезли вночі на територію сміттєзвалища у селі Бобриця. Про те, що сміття дійсно зі Львова, свідчать чеки та платіжки, які були віднайдені в ході обстеження. Нині на місці встановили шлагбаум, а також мерія вирішуватиме питання щодо встановлення охорони, яка чергуватиме на місці цілодобово й перевірятиме вантажівки, які завозитимуть сміття», – повідомив С.Ждан.

За словами поліцейського, вантажівка містила близько 30-40 кубів львівських відходів. Зараз у поліції перевіряють факт нелегального завезення сміття.

Нагадаємо, 10 жовтня із Погребища Вінницької області вивезли останні фури із львівським сміттям.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.