Лутковська розповіла, про що домовилась у Мінську

За участі українського омбудсмена із тимчасово непідконтрольних Україні територій було переміщено 147 осіб.

Лутковська розповіла, про що домовилась у Мінську
15 Квітня 2017 18:07АТО,Головне,Політика,Статті,Україна

В ефірі 5 каналу Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська розповіла, про що їй вдалося домовитися під час переговорів у Мінську.

«Я перебуваю у Мінську із дуже конкретними питаннями. По цих питаннях мені вдалося домовитися. Це було і переміщення засуджених, з моєю участю їх було перевезено 147 осіб. Ми говорили про долі дітей, я отримала так само претензії з боку представників так званих «ЛНР/ДНР» стосовно ситуації з дітьми на підконтрольній території. Я приїжджаю з дуже конкретними питаннями, які стосуються конкретних сфер моєї діяльності», – повідомила Лутковська

11 квітня з тимчасово окупованого російськими найманцями Донецька на підконтрольну Україні територію було вивезено 14 в’язнів.

«Це вже сьома передача і це вже відбувається традиційно по чіткій схемі. Приїжджає два автозаки, приїжджають представники так званої «ДНР» з документами і з людьми. Приїжджають представники Міністерства юстиції і пенітенціарної системи, які забирають і особові справи, і людей. У нас є принцип – ми забираємо всіх, кого нам віддають. Тому що це все громадяни України, які самостійно не могли приймати рішення про переміщення», – зазначила омбудсмен.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.