Літинський таки змусить Деканоїдзе розмовляти українською

24 жовтня Львівський окружний адміністративний суд задовільнив позов Святослава Літинського проти Міністерства внутрішніх справ України.

Літинський таки змусить Деканоїдзе розмовляти українською
26 Жовтня 2016 18:52Cуспільство,Головне,Статті

Святослав Літинський подав клопотання в Головне управління Нацполіції України щодо надання йому перекладу або ж використання послуг перекладача при виступах Хатії Деканоїдзе. Крім того, у своєму клопотанні активіст зазначив про притягнення до дисциплінарної відповідальності голову Нацполіції за порушення українського законодавства. Зокрема, ст.10 Конституції України.
Попри дане клопотання, МВС належним чином не відреагувало на звинувачення та вимоги Літинського.
Зважаючи на це, Святослав Літинський подав позов до Львівського окружного суду для зобов’язання МВС ще раз розглянути його заяву.
Слід додати, що і представники МВС, і Деканоїдзе як третя сторона ігнорували судові засідання.
«Визнано протиправними дії Міністерства внутрішніх справ України щодо неналежного розгляду клопотання Літинського Святослава Володимировича про порушення його конституційних прав та притягнення до дисциплінарної відповідальності від 07.03.2016 року;
Зобов’язано Міністерство внутрішніх справ України повторно розглянути клопотання Літинського Святослава Володимировича від 07.03.2016 року», – йдеться у постанові суду.
Нагадаємо, що Літинський не вперше намагається притягти до відповідальності державних чиновників. Незважаючи на Закон, українські представники влади не поспішають розмовляти державною мовою, чим проявляють свою неповагу до Конституції та українського народу.
В серпні 2015 року чоловік із аналогічними вимогами звернувся до МВС, проте тоді він вимагав у Арсена Авакова розмовляти українською мовою. Справа закінчилась на користь Святослава Літинського. Крім того, активіст переміг із такими ж вимогами у Артема Ситника, голови НАБУ.
Катя Бенюк, спеціально для Прометея.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.