Китай вимагає від КНДР припинити ракетні і ядерні випробування

Міністр закордонних справ КНР Ван І підтримав нові санкції ООН проти КНДР і вимагає від Пхеньяну припинити ракетні і ядерні випробування.

Китай вимагає від КНДР припинити ракетні і ядерні випробування
7 Серпня 2017 20:37Головне,Світ,Статті

З такою вимогою Ван І виступив під час зустрічі зі своїм північнокорейським колегою Лі Ен Хо на полях саміту АСЕАН на рівні міністрів в Манілі, передає НВ з посиланням на Голос Америки.

За словами китайського міністра, Пхеньян не повинен «випробовувати добру волю міжнародного співтовариства». Ван І також рекомендував Північній Кореї використовувати підхід «подвійного призупинення» для ослаблення напруженості на Корейському півострові, який включав би припинення північнокорейських ядерних випробувань і одночасне припинення спільних військових навчань США і Південної Кореї.

У свою чергу, глава північнокорейського МЗС під час саміту не став робити публічних заяв.

7 березня 2017 США почали розгортання протиракетної системи THAAD в Південній Кореї у відповідь на систематичні випробування Північною Кореєю балістичних ракет .

Китай послідовно закликає США відмовитися від розміщення на південнокорейській території протиракетних комплексів THAAD.

28 липня Північна Корея запустила чергову ракету, яка впала в територіальних водах Японії. На наступний день КНДР провела ще один запуск міжконтинентальної ракети Хвасон-14.

У відповідь Рада безпеки ООН одноголосно проголосувала за проект резолюції щодо посилення санкцій відносно Пхеньяну.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.