Криваві заворушення під ВР: судове засідання укотре було зірвано

Цього разу з 15 обвинувачених «свободівців» на засідання з’явилися лише шестеро.

Криваві заворушення під ВР: судове засідання укотре було зірвано
1 Липня 2017 14:41Головне,Політика,Статті,Україна

Засідання Подільського суду у справі про масові заворушення, що сталися під Верховною Радою 31 серпня 2015 року, знову не відбулося. Про це повідомляє 5 канал. Як стало відомо, причиною зриву засідання стало те, що з 15 обвинувачених – представників партії «Свобода» – на засідання з’явилися лише шестеро. Не прийшли  також частина захисників та потерпілих.

«Ви побачили, що з 15 обвинувачених дев’ять – не з’явилося. Коли це розпочнеться? Коли всі вилікуються, відпочинуть і ми почнемо з вересня планомірно працювати», – зазначає прокурор Андрій Шевченко.

Керівник юридичної служби ВО «Свобода» Олег Бондарчук пояснює: «Дуже багато обвинувачених. Це людський фактор. Людина захворіла, в адвоката інше засідання. Згідно КПК, не можна слухати без обвинувачених. Це не те, що ми використовуємо тактику відкладання таким чином справи».

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року парламент ухвалив зміни до Конституції в частині децентралізації влади. Під Радою влаштували велелюдний протест й кинули гранату, від вибуху якої загинули четверо нацгвардійців, ще близько 100 людей зазнали осколкових поранень.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.