Кримські ЗМІ повідомили про екологічну катастрофу у Коктебелі

ЗМІ повідомляють, що курортне селище Коктебель в окупованому Криму стало фактично непридатним для відпочинку.

Кримські ЗМІ повідомили про екологічну катастрофу у Коктебелі
4 Квітня 2018 23:26Головне,Мультимедіа

Практично у самий центр Коктебелевской бухти стікає смердюче болото, саме сюди через пару місяців приїдуть перші туристи, – йдеться у повідомленні місцевих ЗМІ. Про це пише Інформатор.

При цьому зазначається, що нинішній стан екології у Коктебелі ставить під загрозу курортний сезон, і сталося це через потурання окупаційної влади.

«Коктебель необхідно оголошувати зоною екологічного лиха, закривати пляжі, попри те, що постраждає туризм. Купатися у такому морі небезпечно», – зазначив один з громадських діячів.

Нагадаємо, минулого року російські експерти повідомили, що середньостатистичний мешканець Кримського півострова не може дозволити собі навіть семиденний відпочинок у місцевих санаторіях. «Міністерство туризму Криму» також визнавало, що ціни на кримських курортах перевищують турецькі.

Боротися за відвідуваність півострова, окупаційна влада вирішила традиційними для РФ методами –влаштувавши молебен.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.