Кримінальна справа за журналістське розслідування (ВІДЕО)

У межах журналістського розслідування щодо корупційних фактів на ринку «Торпедо» у Львові журналіст Валентин Можар став свідком крадіжки.

S_aQWFw1pMo
29 Березня 2017 19:50Головне

Коли журналіст почав знімати незаконні дії крадіїв, чоловіки почали відверто погрожувати йому: один з чоловіків накинувся на нього і хотів відібрати техніку, передає Прес-клуб

Після виклику міліції та приїзду так званих директорів ринку справа повернулась зовсім в іншу сторону: уже за декілька днів він сам отримав повістку на допит в якості свідка в Личаківський РВ до слідчого Юрченка Ю.

«Яке ж було моє здивування, коли я дізнався, що слідчого цікавить не крадіжка та її виконавці та замовники, а нанесення тілесних ушкоджень невідомому мені громадянину», – розповів журналіст.

Валентина звинувачують у побитті одного з крадіїв, натомість справу про крадіжку ніхто навіть не збирався розглядати.

«Заява власника металевих частин павільйону, дивним чином пропала з райвідділку», – заявив Валентин. А дії слідчого просто шокують: він відверто фальсифікував справу та заставляв підписувати неправдиві свідчення.

Після цього журналіст подав скарги на слідчого в прокуратуру та в міліцію, і на той момент справа затихла.

І аж через два роки журналіст довідався, що справу поліція вже дорозслідувала та скеровує до суду, а його самого вважають винним у побитті працівника ринку.

«До мене зателефонували працівники поліції, та повідомили що якщо я не прийду наступного дня у відділок то подадуть мене в розшук, разом з адвокатом ми зявились, і мені повідомили що мені оголошено заочно підозру, того дня я дав свідчення, та сказав що через день донесу відео матеріали, та інші докази, але наступного дня мені знову подзвонили, і покликали до відділку щоб висунути обвинувачення, не дочекавшись доказів з моєї сторони », – розповів журналіст.

Наразі, за його словами, справа передана в суд, де він і буде доводити свою невинуватість. А цього четверга львівські активісти пікетуватимуть ГУ НП у Львівській області, обласну прокуратуру та Личаківський райвідділ поліції, аби висловити своє невдоволення їхніми методами роботи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.