Країни Балтії будуть готові прийняти підрозділи НАТО за 24 години

Міністри оборони Естонії, Латвії і Литви Маргус Цахкна, Раймонд Бергманіс і Раймундас Каробіліс підписали в середу у Брюсселі спільний договір про спрощене пересування військ НАТО в трьох країнах Балтії.

Країни Балтії будуть готові прийняти підрозділи НАТО за 24 години
16 Лютого 2017 14:02Головне,Світ,Статті

Про це повідомляє газета «Постімеес» з посиланням на главу міноборони Естонії.

«Мета спільного комюніке – до червня досягти юридичної здатності за 24 години прийняти підрозділ украй швидкої готовності НАТО VJTF, а за 48 годин прийняти підрозділи, що заздалегідь дислокуються. Бюрократія і кордони країн Альянсу не повинні перешкоджати готовності і швидкій дислокації військ союзників НАТО», – сказав Цахкна.

У Брюсселі проходить дводенна зустріч міністрів оборони країн НАТО.

На торішньому саміті у Варшаві Альянс вирішив розмістити в Латвії, Литві, Естонії і Польщі багатонаціональні батальйони на основі ротації. Тоді ж було вирішено, що основу контингенту батальйону, розміщеного в Латвії, представить Канада, в Литві – Німеччина, в Естонії – Великобританія, а в Польщі – США.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.