Конгрес США дозволив виділити Україні $350 млн на військову допомогу

Загальний розмір бюджету оборонного відомства США на 2017 рік складе $618,7 млрд.

Конгрес США дозволив виділити Україні $350 млн на військову допомогу
3 Грудня 2016 20:35Головне,Світ,Статті

Палата представників конгресу США ухвалила проект оборонного бюджету на 2017 фінансовий рік. За дане рішення проголосували 375 конгресменів, 34 висловилися проти, повідомляє Український тиждень.

У документі, опублікованому на сайті конгресу, передбачено окрему статтю про надання Україні військової допомоги.

У документі прописано виділення Україні  $350 млн на військову допомогу у тому числі на летальні види озброєння. Загальний розмір бюджету оборонного відомства США на 2017 рік складе $618,7 млрд.

Законопроект має бути проголосований Сенатом і Палатою представників ближчими днями.

Раніше повідомлялося, що проект закону про оборонний бюджет США на 2017 фінансовий рік уповноважував виділити до $500 млн з метою забезпечення допомоги у сфері безпеки в Україні, в тому числі летальної допомоги.

Водночас, законопроект обмежував половину цих коштів, поки міністр оборони США не підтвердить, що Україна вживає суттєвих заходів щодо реалізації в оборонних інституціях реформ, спрямованих на боротьбу з корупцією, підвищення рівня підзвітності, а також підтримання можливостей у сфері безпеки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.