Кличко каже, що львівське сміття не страшне для Києва

За висновками СЕС викиди в повітря відповідають національним нормам і складають 38% від граничних.

161420
30 Червня 2016 14:45Головне,Львів,Політика,Статті,Україна

Від загального обсягу сміття, який спалюють на заводі «Енергія» щодоби, львівські тверді побутові відходи становлять трохи більше 15-ти відсотків. Їх спалення не позначається на екологічній ситуації в місті, заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради, повідомляє Главком з посиланням на прес-службу політика.

«За висновками СЕС викиди в повітря відповідають національним нормам і складають 38% від граничних. І такі показники не спричиняють негативного впливу на екологічну ситуацію в місті», – підкреслив міський голова.

«Тому, попередньо проаналізувавши ситуацію, ми погодилися допомогти львів’янам. А то, знаєте, коли всі розказують, як добре з’їздити на вихідні до Львова, а потім говорять: та нехай розбираються зі своїми проблемами самі, то якось дивно це виглядає. Ми повинні допомагати один одному. Ми живемо в одній країні!» – підкреслив Кличко.

Як відомо, 30 травня на міському звалищі біля с. Грибовичі під Львовом стався зсув сміття обсягом понад 100 тис. кубометрів. У результаті під завалом опинилося четверо людей. 31 травня були знайдені тіла трьох рятувальників – Юрія Рудого, Андрія Вненкевича і Богдана Юнка. Пошуки зниклого комунальника тривають.

7 червня пожежа на звалищі під Львовом спалахнула з новою силою, рятувальники для її гасіння залучили авіацію. Мер Львова Андрій Садовий вважає причиною пожежі підпал, що спричинило зсуви і загибель людей на Грибовицькому сміттєзвалищі. У свою чергу губернатор Львівщини Олег Синютка заявив, що сміттєзвалище не може надалі використовуватисямешканцями.

Мер столиці Віталій Кличко вирішив допомогти Садовому і заявив, що Київ надасть Львову тимчасову допомогу у вирішенні проблеми утилізації сміття. «У літню пору потужності столичного сміттєспалювального заводу «Енергія» недозавантажені», – зазначив він.

Джерело: Главком.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.