Кличко і Джошуа домовилися про реванш – російський промоутер

Український боксер Володимир Кличко домовився про реванш з британським чемпіоном світу Ентоні Джошуа, повідомив голова компанії Світ боксу Андрій Рябінський.

Кличко і Джошуа домовилися про реванш - російський промоутер
18 Липня 2017 18:29Головне,Спорт,Статті

«З’явилася перша інформація, що Кличко і Джошуа домовилися про реванш. Попередньо в листопаді в Лас-Вегасі», – написав Рябінський в Twitter, про це повідомляє НВ.

Раніше промоутер Джошуа Едді Хірн повідомив, що Володимир Кличко наважиться на реванш, якщо той пройде за межами Великобританії.

Хірн також зазначив, що у американського Лас-Вегаса кращі шанси серед претендентів на проведення повторного поєдинку між боксерами. Нещодавно промоутер заявив про те, що Кличко погодиться на реванш з його клієнтом, якщо той принесе більше грошей, ніж перший бій.

Перед цим промоутер компанії К2 Том Леффлер повідомив про те, що український боксерще не вирішив, чи варто йому проводити реванш проти британця.

Нещодавно промоутер Джошуа заявив, що наступним суперником його клієнта найімовірніше буде Кличко. Українець заявив, що скоро оголосить про своє рішення з приводу можливого реваншу з британцем.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.