Клімкін: скандал із Siemens буде уроком бізнесу

Менеджмент концерну Siemens повірив обіцянкам Кремля про те, що німецькі турбіни не будуть поставлені до окупованого Криму і в результаті компанія отримала непоправну шкоду.

Клімкін: скандал із Siemens буде уроком бізнесу
23 Липня 2017 16:23Головне,Крим,Політика,Статті,Україна

Про це йдеться у статті глави МЗС України Павла Клімкіна на сайті Європейської правди.

«Кремлівський режим зараз відверто сміється з того, як запросто можна пошити в дурні ласих до великих грошей представників європейського бізнесу – бізнесу законослухняного, побудованого на довірі, повазі і цінностях», – йдеться у статті.

Міністр наголошує, що Україна попереджали Siemens, Федеральний уряд Німеччини та європейські інституції і вказувала на діри в санкційному режимі.

«Нас дослухалися, шукали можливості запобігти правопорушенням. І багатьох подібних випадків там вдалося уникнути. Але у випадку із Siemens його менеджмент відмовлявся бачити очевидні речі», – зазначив він.

Клімкін зазначив, що Україна вимагатиме від Siemens, німецького уряду та євроінституцій провести публічне розслідування та покарати усіх співучасників.

«Для багатьох бізнесменів цей скандал буде серйозним уроком на майбутнє: «наперсточники» ніколи не стануть партнерами, з якими можна мати справу. Кремлю вірити не можна», – зазначив міністр.

Нагадаємо, Росія поставила на окупований півострів чотири турбіни Siemens, які призначалися для проекту на Тамані. Турбіни Росія планує використати для нових кримських ТЕС.

Згодом Siemens заявив про наміри судитися, вимагаючи від росіян вивезення турбін із Криму.

Крім того, концерн Siemens оголосив, що у зв’язку із незаконною доставкою його турбін в окупований Крим призупинить поставки енергообладнання російським компаніям.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.