Картину «воскреслим» Бабченком продали за 1 400 доларів

Продана на аукціоні картина зображує «воскресіння», а її героями є Аркадій Бабченко, Юрій Луценко та Василь Грицак.

Картину «воскреслим» Бабченком продали за 1 400 доларів
5 Червня 2018 18:00Головне,Мультимедіа

Журналіст Світлана Крюкова заявила на своїй сторінці в Facebook про продаж на аукціоні за 1 400 доларів картини, що зображає «воскресіння», героями якої виступають журналіст Аркадій Бабченко та глави ГПУ і СБУ Юрій Луценко та Василь Грицак. Про це пише UA1.

При цьому вона підкреслила: підсумки торгів за «потішним» збігом обставин співпали із заявою Бабченка, «що він піде до Олесі Бацман на інтерв’ю лише за гроші: не менше 60 тис. доларів за 40 хвилин прямого ефіру».

«Є пропозиція. Можу виручені від аукціону гроші віддати на інтерв’ю Бабченка. Дуже хочеться, щоб він заговорив. Аби лиш правду», – резюмувала журналіст.

Нагадаємо, світова громадськість, зокрема, ОБСЄ розкритикувала інсценування Службою безпеки України вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.