Ішинґер пропонує Трампу приєднатись до «нормандського формату»

Приєднання США до «нормандського формату» могло б надати нового імпульсу переговорам щодо мирного врегулювання на Донбасі, переконаний голова Мюнхенської конференції з безпеки.

Ішинґер пропонує Трампу приєднатись до «нормандського формату»
18 Лютого 2017 10:05Головне,Світ,Статті

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфґанґ Ішинґер (Wolfgang Ischinger) висловився за приєднання Сполучених Штатів Америки до так званого «нормандського формату» переговорів щодо розв’язання збройного конфлікту на Сході України, пише DW.

«Я пропоную адміністрації Трампа приєднатись до тих, хто разом працює у так званому «нормандському форматі», – до Німеччини, Франції, Росії та України. Це б посилило формат переговорів», – заявив Ішинґер в ексклюзивному інтерв’ю Deutsche Welle у п’ятницю, 17 лютого.

Він нагадав, що протягом двох останніх років сторони «особливо не просунулись» у питанні втілення мінських домовленостей у життя. На думку голови Мюнхенської конференції з безпеки, приєднання до «нормандського формату» Вашингтона надало б нового імпульсу в пошуку мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Мюнхенська конференція з безпеки проходить з 17-го по 19 лютого в Мюнхені.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.