Ілон Маск запропонував використовувати ракети для польотів на Землі

Вартість квитка, за словами Маска, не перевищуватиме тарифу економічного класу звичайного літака.

Ілон Маск запропонував використовувати ракети для польотів на Землі
3 Жовтня 2017 10:34Головне,Світ,Статті

Творець SpaceX Ілон Маск представив концепцію транспортної системи для пересування між пунктами призначення на Землі з використанням ракет і космічних кораблів. Він запропонував використовувати як транспорт ракету BFR, яку створювали для польотів на Марс, інформують Экономические известия.

У презентації Маска стверджується, що такий корабель зможе доставляти пасажирів з Нью-Йорка до Шанхая за 39 хвилин. Час польоту між будь-якими двома точками на Землі становитиме не більше години. Вартість квитка, за словами Маска, не перевищуватиме тарифу економічного класу звичайного літака.

Маск оголосив, що SpaceX збирається доставити не менше двох вантажних кораблів на Марс до 2022 року. Перших колонізаторів компанія хоче доставити на планету до 2024 року. Вони почнуть створювати на Марсі базу для довгострокового перебування.

Про плани доставити людей на Марс творець SpaceX Ілон Маск оголосив у вересні 2016 року. Він заявляв, що перші колонізатори Марсу навряд чи зможуть повернутися на Землю. У лютому 2017 р. SpaceX анонсувала польоти на Місяць, які мають початися 2018 р.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.