Хакери викрали анкети ветеранів АТО з комп’ютера державного відомства

Кіберполіція за добу знайшла комп’ютер, за допомогою якого хакери отримали доступ до бази даних з анкетами ветеранів АТО, а також його власника.

Хакери викрали анкети ветеранів АТО з комп’ютера державного відомства
18 Листопада 2017 14:47Cуспільство,Головне,Статті

Про це у п’ятницю, 17 листопада, повідомив керівник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк, передає НВ з посиланням на прес-службу відомства.

16 листопада в одній із соціальних мереж була розміщена інформація щодо начебто зламу серверів МВС та викраденні архівів з персональними даними учасників АТО.

За результатами розслідування було встановлено, що сервери МВС не зламували.

Кіберполіція встановила, що хакери отримали доступ до інформації з комп’ютера співробітника регіонального підрозділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО (підпорядковується Мінсоцполітики).

У Твіттер хакери заявили, що отримали бази даних ветеранів з серверів МВС. У повідомленні хакерів також в пропагандистському стилі Кремля пообіцяли опублікувати дані представників Правого сектору.

Встановлено також, що зловмисники отримали доступ до всієї інформації, що була розміщена не тільки на одному пристрої, а й в усій локальній мережі підрозділу.

Щодо причетних осіб до викрадення персональної інформації триває розслідування.

Раніше НВ повідомляло, що вірус-шифрувальник BadRabbit атакував об’єкти інфраструктури в Україні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.