Громадські активісти Львова намагались«забудувати» площу Ринок (фото, відео)

Сьогодні, 6 вересня, у самому центрі Львова розпочалось імпровізоване будівництво. Стукіт відбійних молотків та шум будівництва розносився по площі Ринок.

Громадські активісти Львова намагались«забудувати» площу Ринок (фото, відео)
6 Вересня 2016 18:45Cуспільство,Головне,Статті

Біля львівської мерії зібралось до сотні активістів ГО Народна Дія та Автономного Опору. Своїм перформансом «забудова Ратуші» вони хотіли привернути увагу громадськості до проблеми незаконного будівництва у місті та бездіяльності місцевої влади.

Серед тих, хто хотів виступити перед львів’янами, були мешканці різних вулиць, де ведуться нові будівництва з численними порушеннями. Серед учасників акції – жителі вулиць Сахарова, Єфремова, Міхновських, Лукаша, Остроградських, Загірної, Варшавської – Соснової, Масарика – Струмок та багатьох інших.

Більшість з них свої права на безпечне життя та благоустрій здобувають у судах, і вже не один рік. При цьому всьому, як відзначають активісти, «палки в колеса» вставляє ЛМР своїм небажанням вирішувати власні ж помилки.

Під час акції протесту з застінок мерії вийшла Гелена Пайонкевич, щоправда не до протестуючих, а до журналістів.

«Сьогодні я була записана на прийом до Садового. Ще рік тому він обіцяв нам виконати наші вимоги щодо публічності інформації в сфері містобудування. Сьогодні ж пан мер просто не прийшов. Насправді, нічого дивного», – під час виступу розповіла Олеся Дацко, громадська активістка.

Загалом, акція викликала чималу зацікавленість у львів’ян. Активісти обіцяли, що це не остання їхня акція і вони продовжуватимуть звертати увагу жителей міста на дану проблематику. Слід зауважити, що масове незаконне будівництво являється масштабною проблемою не тільки Львова, але і інших міст України.

Катя Бенюк,
спеціально для Прометея.

s5wML457Hrc EKA-9vKqfp0 2FnP2SmUHxs 81d6woAsLt0 azlqtk6Qdx4

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.