Головного лікаря львівської поліклініки вдруге затримали п’яним за кермом

Вночі у п’ятницю, 16 березня, патрульні зупинили автомобіль, за кермом якого був головний лікар 6-ї поліклініки Юрій Токарєв.

Головного лікаря львівської поліклініки вдруге затримали п’яним за кермом
16 Березня 2018 14:40Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

Патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння, – інформує сайт «Форпост».

Для перевірки на стан сп’яніння Юрія Токарєва доставили у 8 лікарню, куди також приїхала його мати, Тетяна Токарєва, що є головною лікаркою 2-ї поліклініки. Видання не зазначає вулицю, на якій відбулось затримання.

Патрульна поліція та прес-служба Львівської міськради пообіцяли оприлюднити інформацію щодо затримання Токарєва пізніше.

Додамо, 27 січня патрульні уже зупиняли Юрія Токарєва за керування авто у нетверезому стані. Тоді результат перевірки показав 0,34 проміле. У нього вилучили посвідчення, а до рішення суду чоловік їздить з тимчасовим талоном. Юрій Токарєв заявляв, що взагалі не вживає алкоголю, а тоді їхав після крапельниці і, за його словами, можливо ліки дали такий результат на драгері. Справу про його нетверезе водіння розглядатиме Франківський районний суд Львова.

До слова, його також зупиняли 30 січня, коли він втікав від патрульних та розтрощив паркову зону у центрі Львова. Однак 30 числа він був тверезим та казав, що не чув сигнал поліції з вимогою про зупинку, а ДТП трапилась через пробите колесо.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.