Глава Міноборони Естонії дав поради Україні щодо вступу в НАТО

Міністр впевнений, що Україна стане членом НАТО.

Глава Міноборони Естонії дав поради Україні щодо вступу в НАТО
17 Лютого 2018 14:05АТО,Головне,Політика,Статті,Україна

Міністр оборони Естонії Юрі Луйк заявив, що переконаний в тому, що Україна отримає членство в Північноатлантичному альянсі. Чільник військового відомства також розповів, як Україні слід йти до цієї мети. Про це Луйк заявив під час виступу на Мюнхенській конференції, повідомляє Європейська правда.

«Я справді вірю, що Україна буде членом НАТО», – заявив естонський міністр у відповідь на питання про євроатлантичні перспективи України та Грузії.

«Звичайно, я не можу передбачити, коли це станеться, але я завжди казав своїм як українським, так і грузинським колегам: дійте спокійно. Працюйте над цим, і будьте готові використати будь-яку можливість (для зближення з НАТО), якщо вона з’являється»,– розповів він.

Глава Міноборони також закликав скептиків згадати про історію наближення балтійських держав до НАТО.

«Не було очевидним, що вони увійдуть до НАТО. Понад те, це припущення до певного часу навіть видавалося абсурдним, навіть на експертних дискусіях», – сказав Луйк.

«Ви пам’ятаєте, свого часу президенти Путін та Буш були ледь не друзями. Але попри це, президент Буш проголосував за те, щоб держави Балтії вступили до НАТО. Згадайте, що сказав Путін: “Так, нам це не подобається, але ми точно не будемо розпочинати війну через це». Звичайно, зараз час інший, але я раджу не втрачати надію», – підсумував естонський міністр.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.