Генпрокуратура і СБУ готуються посилити атаку на НАБУ – Найєм

Генеральна прокуратура та СБУ мають намір посилити атаку на Національне антикорупційне бюро.

Генпрокуратура і СБУ готуються посилити атаку на НАБУ – Найєм
16 Серпня 2016 18:17Головне,Політика,Статті,Україна

Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат від БПП Мустафа Найєм, повідомляє Українська правда.

За його словами, Генеральна прокуратура та СБУ готують низку кримінальних проваджень щодо працівників Антикорупційного бюро, в тому числі з середньої керівної ланки.

«Зокрема, найближчим часом готується підозра керівництву підрозділу детективів. Атака буде по всіх фронтах – звинувачення у протиправній діяльності, публічна дискредитація, саботаж, повне призупинення створення Антикорупційного суду», – повідомив він.

Найєм також відзначив майже тижневе мовчання генпрокурора Юрія Луценка з приводу викрадення співробітниками ГПУ двох працівників НАБУ, яких більше десяти годин незаконно утримували в приміщенні департаменту ГПУ на вул. Петлюри, 7/9 і намагаючись шляхом тортур вибити з заручників необхідні свідчення.

«Я дуже щиро сподіваюся, що ті, хто це затіяли, не розуміють, що роблять і який може бути результат. НАБУ – єдиний правоохоронний орган в країні, у керівництва якого немає політичних зобов’язань. Він був створений всупереч волі політиків і вони роблять все, щоб він не запрацював. Це війна. Але не проти корупції та беззаконня. Це війна йде еліти за накрадений status quo», – написав він.

На думку депутата, “нам нікуди не дітися від вуличної демократії», тому він закликав людей прийти у середу на 10:00 під стіни Генпрокуратури для участі в акції на захист НАБУ.

Як відомо, конфлікт між ГПУ і НАБУ загострився наприкінці минулого тижнявнаслідок нападу співробітників ГПУ на детективів НАБУ, які, згідно з рішенням суду, вели зовнішнє спостереження за слідчим ГПУ Дмитром Сусом.

Крім того, у понеділок до атаки на НАБУ підключилася СБУ, яка видала повідомлення, що нібито впіймала на корупції співробітницю НАБУ, яка тричі займалася тренерською діяльністю.

Директор НАБУ Артем Ситник обурився цим обвинуваченням і заявив, що ця співробітниця жодні закони не порушила, оскільки закон дозволяє таку діяльність.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.