Фонсека: я заслужив вилучення

Головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека підбив підсумки перемоги над «Олімпіком» (4:2) в матчі 17 туру чемпіонату України з футболу.

Фонсека: я заслужив вилучення
26 Листопада 2017 22:38Головне,Спорт,Статті

Фонсеку цитує офіційний сайт «Шахтаря».

«Сьогодні я не коментуватиму гру, нехай преса надасть власний аналіз. Скажу лише одне: ви можете намагатися робити все що завгодно, однак «Шахтар» лишатиметься сильним до самого кінця. Аби вкрасти в нас щось, вам необхідно бути значно кращими, ніж ми. 

Нескладно було налаштувати футболістів на гру після матчу проти «Наполі». Ми усвідомлювали, що попереду важлива гра, і були цілковито мотивовані. 

Щодо травми Тайсона ще зарано робити висновки. Сьогодні або післязавтра дізнаємося, що сталося, і наскільки серйозним є ушкодження.

Рефері, який мене вилучив, я гадаю, сьогодні стане національним героєм або отримає особливу премію. Але — увага! — я заслужив вилучення», — зазначив Фонсека.

Ще в першому таймі матчу арбітр зустрічі Євген Арановський відправив Паулу Фонсеку на трибуни, бо тренер «Шахтаря» занадто емоційно відреагував на рішення судді не призначати пенальті в ворота «Олімпіка».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.