Ердоган назвав атаку США в Сирії «позитивним» кроком, але цього недостатньо

Президент Туреччини Таїп Ердоган назвав атаку США по авіабазі Шайрат сирійських урядових сил в провінції Хомс позитивним розвитком, але сказав, що цього недостатньо, оскільки потрібні «серйозні кроки, щоб захистити сирійський народ».

Ердоган назвав атаку США в Сирії «позитивним» кроком, але цього недостатньо
8 Квітня 2017 14:05Головне,Світ,Статті

Про це повідомляє Європейська правда з посиланнням на Reuters.

«Ми вважаємо це позитивним і конкретним кроком, зробленим проти військових злочинів режиму Асада. Але чи цього достатньо? Я не вважаю, що цього достатньо. Настав час зробити серйозні кроки для захисту невинних сирійських людей», – сказав Ердоган на мітингу в південній провінції Хатай.

«Міжнародна спільнота має можливість зупинити режим і терористичні організації. Я сподіваюся, що активна позиція, яку США зайняли в провінції Ідліб – це початок у відношенні цих подій», – сказав Ердоган.

Нагадаємо, американські есмінці USS Porter і USS Ross в ніч проти п’ятниці випустили 59 ракет по аеродрому сирійських урядових сил Шайрат у відповідь на хімічну атаку сил Башара Асада цього тижня.

Низка європейських держав, зокрема, Британія, Франція та Німеччина підтримали дії США.

У свою чергу Росія назвала ракетну атаку «актом агресії» і заявила, що призупиняє дію укладеного Меморандуму з США про запобігання інцидентів і забезпечення безпеки польотів авіації в ході операцій в Сирії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.