Дональд Трамп може заблокувати виділення Україні $620 млн з бюджету США

Президент США Дональд Трамп заявив, що розглядає можливість накласти вето на закон, який виділяє понад 620 млн дол. фінансової допомоги Україні.

Дональд Трамп може заблокувати виділення Україні $620 млн з бюджету США
24 Березня 2018 10:31АТО,Головне,Політика,Статті,Україна

«Я розглядаю можливість ветувати законопроект про бюджетні асигнування на 2018 рік через те, що понад 800 тисяч учасників мігрантської програми DACA повністю були забуті демократами (навіть не вказані у законопроекті), і через стіну на кордоні, яка необхідна для національної безпеки й не повністю профінансована», – написав він у Twitter у п’ятницю, 23 березня. Про це повідомляє Zaxid.net.

Нагадаємо, цього тижня у Конгресі США схвалили законопроект про бюджетні асигнування на 2018 рік. Законопроект передбачає фінансову допомогу Україні в обсязі 620,700 мільйонів доларів.

Перед набуттям чинності Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 рік повинні схвалити Сенат і Палата представників та підписати президент США.

Мігрантська програма DACAзахищає від депортації нелегальних мігрантів, що в’їхали до США у дитячому віці.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.