До Великодня подорожчають яйця, м’ясо та овочі

Молоко дещо впаде в ціні.

До Великодня подорожчають яйця, м'ясо та овочі
7 Квітня 2017 22:37Cуспільство,Головне,Статті

У зв’язку з Великоднем і зниження цін на молоко через сезонне збільшення його виробництва. Про це сказано в повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», пише Главком.

«У зв’язку із завершенням посту в другій-третій декаді квітня очікується підвищення цін на більшість продуктів тваринного походження. Зростання вартості м’яса очікується в межах 7-12%. Однак такий стрибок буде короткостроковим, і ближче до кінця квітня ціни стабілізуються», – прогнозують експерти асоціації.

Подорожчання пов’язане зі зростанням попиту на м’ясну продукцію. Також очікується зростання вартості яєць.

Не виключається подорожчання й овочів борщевого набору в межах 3-4%, можливі незначні коливання вартості бакалії (масло, цукор, гречка, борошно) у межах 2-3% через зниження рівня запасів і збільшення попиту.

«Вартість молока з початком нового сезону перебуватиме під тиском через збільшення обсягів виробництва, тому можливе незначне зниження ціни в межах 3-6%», – зазначають експерти.

Як повідомлялось, Україна планує збільшити кількість підприємств, які мають право на експорт м’яса птиці до Королівства Саудівської Аравії, налагодити експорт яловичини та розширити асортимент експорту харчової продукції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.