ДНК охоронця Димінського не співпадає з ДНК з «Мерседесу»

Результати ДНК підтверджують, що охоронець президента футбольного клубу «Карпати» Петра Димінського не був за кермом у момент аварії, сказав журналістам міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

ДНК охоронця Димінського не співпадає з ДНК з «Мерседесу»
31 Серпня 2017 14:13Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

За його словами, в автомобілі виявлені сліди ДНК лише однієї людини, і ця людина – не охоронець Димінського, передає кореспондент УНІАН.

«Я не веду слідство і не керую слідством, але, на сьогоднішній день мені відомі факти про те, що експертиза ДНК підтвердила, що в машині сліди ДНК однієї людини, і це не той чоловік, який заявив про те, що він був за кермом», – сказав Аваков.

Він також додав, що всі слідчі дії будуть проведені у відповідності з законом.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про те, що у слідства ще недостатньо доказів, щоб вважати Димінського винуватцем смертельного ДТП. Але, як стверджує генпрокурор, охоронець бізнесмена не знаходився за кермом автомобіля під час аварії.

 Як повідомлялося, у Львові без можливості внесення застави на два місяці заарештували Андрія Борща, охоронця бізнесмена, президента футбольного клубу «Карпати», і співвласника телеканалу ZIK Петра Димінського.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.