Держкіно профінансує 50% фільму за книгою Жадана

Держава профінансує 50% вартості екранізації книги Сергія Жадана «Ворошиловград».

Держкіно профінансує 50% фільму за книгою Жадана
14 Листопада 2016 20:53Cуспільство,Головне,Культура,Статті

Про це повідомив режисер майбутньої стрічки Ярослав Лодигін, передає «Громадське».

За його словами, знайти «приватні» кошти в Україні на подібні проекти зараз майже неможливо.

«Ми отримали 50% запланованого бюджету від держави, від Держкіно. Тут я хотів би відзначити те, наскільки прозоро все пройшло: і конкурс, і те, що відбувається зараз. Бо виграти конкрус — це лише одна частина, інша справа отримати гроші, потім звітувати про ці гроші. І можу сказати, що Держкіно допомагає зробити цей фільм ближчим», — сказав він.

За його словами, зйомки фільму мають розпочатися влітку, а на початку 2019 року «Ворошиловград» вийде на екрани кінотеатрів.

«Зйомки ми плануємо почати у серпні наступного року. Якщо все буде добре, то в 2018 році цей фільм з’явиться для фестивального прокату і ближче до кінця 2018 року, або на початку 19-го року він може з’явитися на українських кінотеатральних екранах. Така довга роботи, але що тут зробиш», — додав він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.