Депутати парламенту Нідерландів визначилися з позицією щодо ратифікації асоціації Україна-ЄС

Згідно з результатами обговорення законопроекту, внесеного урядом Нідерландів, з пропозицією ратифікувати Угоду про асоціацію Україна - ЄС, у Другій палаті нідерландського парламенту достатньо голосів за його прийняття.

Депутати парламенту Нідерландів визначилися з позицією щодо ратифікації асоціації Україна-ЄС
22 Лютого 2017 14:32Головне,Світ,Статті

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на власного кореспондента.

Зазначається, що обговорення відбулося у присутності прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте та міністра закордонних справ Берта Кундерса.

За законопроект будуть голосувати Народна партія для свободи і демократії (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)), яка налічує 40 депутатів, Трудова партія (Partij van de Arbeid (PvdA)), яка налічує 35 депутатів, Демократи 66 (Democraten 66 (D66)) із 12 голосами і Зелені ліві (GroenLinks (GL)), які налічують 4 голоси. Таким чином, «за» проголосує 91 депутат зі 150.

«Проти» будуть голосувати Соціалістична партія (Socialistische Partij (SP)) – 15 голосів, Партія свободи (Partij voor de vrijheid (PVV)) – 12 голосів і Партія для тварин (Partij voor de dieren (PvdD)) – 2 голоси. Крім того, проти висловилися нечисленні групи, що в сумі дає 53 голоси проти.

Ще шість членів парламенту не озвучили свою позицію.

Голосування за законопроект призначене на 23 лютого.

Раніше повідомлялося, що у Другій палаті парламенту Нідерландів у вівторок, 21 лютого, почалися дебати щодо законопроекту, який вводить в дію ратифікацію угоди про асоціацію Україна-Європейський Союз.


Нагадаємо, що 16 грудня 2016 року уряд Нідерландів схвалив законопроект, необхідний для ратифікації угоди про асоціацію Україна-ЄС. Рішення нідерландського уряду прийняте після того, як ЄС погодився із пропозиціями Нідерландів щодо умов завершення ратифікації угоди про асоціацію.

Згідно з пропозиціями, угода про асоціацію з Україною не є етапом на шляху до членства в ЄС зараз або в майбутньому, не включає гарантій колективної безпеки, не веде до будь-яких форм обов’язкового військового співробітництва та не дозволяє українцям працювати в ЄС.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.