Декларацію з лікарями уже підписали понад 18 тис. мешканців Львівщини

Станом на ранок вівторка, 17 квітня, 87 медичних закладів Львівщини і 1014 лікарів підключилися до електронної системи охорони здоров’ я eHealth. Декларації з лікарями підписали понад 18 тис. мешканців області.

Декларацію з лікарями уже підписали понад 18 тис. мешканців Львівщини
17 Квітня 2018 16:14Cуспільство,Головне,Статті

За кількістю медичних закладів, зареєстрованив в системі eHealth, Львівщина лідирує – 87. Для порівняння, у Дніпропетровській області зареєструвалося 77, у Харківській – 76 , а у столиці -61 медичний заклад. Про це пише Zaxid.net.

За кількістю зареєстрованих в електронній системі охорони здоров’я лікарів Львівська область на четвертому місці – 1014. Попереду м. Київ – 1623, Харківська область – 1611, Дніпропетровська – 1442.

А по кількості підписаних з лікарями декларацій Львівщина наразі на 10 місці – 18138. У м. Києві – понад 100 тис., у Харківській області – понад 80 тис., у Донецькій області – майже 75 тис.

Загалом по Україні станом на 17 квітня декларації з лікарями підписали понад 700 тис. українців, до електронної системи eHealth підключилося 1082 медичні заклади і майже 17 тис. лікарів.

Нагадаємо, приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» стартувала 2 квітня і не має кінцевої дати її завершення. Головне в цій кампанії – обрати сімейного лікаря, терапевта, педіатра, якому довіряєте, і підписати з ним декларацію. Уже з липня Національна служба здоров’я України (НСЗУ) платитиме лікарю за кожного пацієнта 370 грн, а за дітей і літніх людей – майже вдвічі більше.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.