Данія і Австрія хочуть висилати біженців у країни Європи, що не входять до ЄС

Данія та Австрія прагнуть створити у європейських країнах, які не є членами Європейського Союзу, центри для біженців, чиї прохання про наданя притулку не були задоволені.

Данія і Австрія хочуть висилати біженців у країни Європи, що не входять до ЄС
8 Червня 2018 10:30Головне,Світ,Статті

Про це заявив прем’єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен, пише DW.

Канцлер Австрії Себастіан Курц розповів, що ця ініціатива узгоджена з «кількома європейськими державами». У притулках поза межами Євросоюзу, вважає Курц, повинні розміщуватися врятовані на морях біженці.

«Люди отримають захист, але не «краще життя» в Австрії, Німеччині чи Швеції», – сказав глава уряду Австрії, яка головуватиме в ЄС у другому півріччі 2018 року.

Прем’єр-міністр Данії очікує, що кроки у цьому напрямку будуть зроблені вже протягом цього року.

Країни ЄС в 2017 році надали статус біженця близько 540 тисячам прохачів притулку. Найбільше клопотань про надання притулку задовольнили в Німеччині – 325,4 тисячі. Франція надала притулок 40,6 тисячі особам, Італія – 35,1 тисячі, Австрія – 34 тисячам, а Швеція – 31,2 тисячі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.