Чиновник-хабарник прогулює суди у справі свого відновлення на посаді

Чиновник-хабарник, екс-заступник директора ДП «Західукрекологія» НАК «Надра України» Ігор Михайловський не з’явився до суду на розгляд справи про своє поновлення на посаді.

Чиновник-хабарник прогулює суди у справі свого відновлення на посаді
9 Серпня 2017 10:05Cуспільство,Головне,Кримінал,Статті

Про це у коментарі Дивись.info повідомив начальник юридичного відділу «Західукргеології» Володимир Батьков.

8 серпня мало відбутися судове засідання, на якому б розглядали питання поновлення на посаді звинувачуваного у хабарництві екс-заступника директора ДП «Західукрекологія» НАК «Надра України» Ігоря Михайловського. Утім чоловік не з’явився.

Чиновник-хабарник прогулює суди у справі свого відновлення на посаді

Ігор Михайловський. Фото: Наші гроші

«Судове засідання не відбулося, оскільки Михайловський не прийшов на нього. Хоча я особисто бачив його за півгодини до початку розгляду, — каже Володимир Батьков. — Ми розцінюємо це як спеціальне затягування справи».

За словами начальника юридичного відділу «Західукргеології», наступне засідання призначили на 22 вересня.

Нагадаємо, екс-заступника директора ДП «Західукрекологія» Ігоря Михайловського затримали під час отримання ним хабара у півтора мільйона гривень від ПП «Новоком». Загалом йшлося про сприянні в отриманні дозволу на користування надрами на Південно-Сулятинській площі, яка знаходиться на території Львівської та Івано-Франківської областей. Однак з досі незрозумілих причин посадовець змінив свою думку і запросив суму значно більшу – 2-3 мільйони.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.